Usługi sprzątające Poznań

Usługi sprzątające Poznań Hofre to cała gama produktów sprzątających dla każdego naszego obecnego jak i przyszłego Klienta. Świadczymy usługi porządkowe Poznań stałe, cykliczne po budowlane, remontowe od sprzątania biur po domy prywatne na myciu okien kończąc

Wybierz jedną z naszych dostępnych ofert :

Firma sprzątająca biura poznań

Firma sprzątająca biura w Poznaniu

Jedną z naszych głównych usług jest sprzątanie biur na terenie Poznania oraz okolic. Aktualnie w naszej bazie sprzątamy biura w poznaniu w około 30 punktach na terenie całego powiatu poznańskiego od Swarzędza przez samo centrum naszego miasta Poznań aż po Dąbrówkę i Tarnowo podgórne. Poznań usługi sprzątające to najlepsza oferta w przystępnych cenach , Firma sprzątająca biura w poznaniu Cennik.

Firma sprzątająca domy w Poznaniu

Kompleksowe usługi sprzątające w domach prywatnych na terenie Poznania oraz okolic . Utrzymanie czystości domów to kolejna nasza stała usługa. Sprzątamy domy w Poznaniu w już od 100m2 po większe 140m2 a nawet takie jak 300m2. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług zapoznaj się z cennikiem usług sprzątających w Poznaniu już dziś i skorzystaj z naszej oferty w atrakcyjnych cenach . Hofre to firma sprzątająca domy w poznaniu

Firma sprzątająca domy Poznań

Firma sprzątająca mieszkania w Poznaniu, Firma sprzątająca mieszkania Poznań , Firma porządkowa w Poznaniu

Firma sprzątająca mieszkania w Poznaniu

Usługi sprzątające w Poznaniu w mieszkaniach? Tak bo nie zostajemy w tyle! Zapraszamy wszystkich właścicieli małych mieszkań od 45m2 po duże nawet takie do 200m2 , dwupoziomowych do skorzystania z naszych Usług sprzątających w Poznaniu. Posiadasz wymarzone m2 dwu, trzy a może czteropokojowe skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt oraz zapoznaj się z naszym cennikiem usług sprzątających w Poznaniu oraz okolic do 35m2.

Firma sprzątająca mieszkania Poznań

Mycie okien Poznań, Usługi mycia okien w Poznaniu

Hofre to mycie okien w Poznaniu oraz okolic do 35Km w całym powiecie Poznańskim. Świadczymy usługi doczyszczania okien metodą tradycyjną oraz wysoko wyspecjalizowaną chemią. Mycie okien w Poznaniu do 10m wysokości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy w Poznaniu oraz klientów indywidualnych posiadających domy oraz mieszkania. Więcej w zakładce mycie okien Poznań oraz w najczęściej zadawanych pytaniach.

Mycie okien Poznań, Usługi mycia okien w Poznaniu, Firma myjąca okna Poznań i okolice

Mycie okien po budowie, remoncie Poznań i okolice

Mycie okien Po budowie w Poznaniu i okolicach do 35Km

Budowa, remont to odwieczne problemy z utrzymaniem czystości naszych okien. Hofre świadczy usługi mycia okien po budowie czy remoncie w całym powiecie Poznańskim. Wyczyścimy najbardziej zabrudzone okno jedno , dwu skrzydłowe, balkonowe czy połaciowe. Umyjemy nawet takie od samej podłogi po sufit. Usługi mycia okien po najtrudniejszej twojej budowie i najdłuższym remoncie jaki do tej pory miałeś. Posiadasz biuro, dom, mieszkanie po remoncie i chcesz mieć czyste okna w Poznaniu? Skorzystaj z naszej fachowej i profesjonalnej pracy mycia okien po budowie, remoncie w Poznaniu. Zapoznaj się z naszym Cennik usług sprzątających w Poznaniu w zakresie mycia okien

Mycie żaluzji zewnętrznych

Posiadasz duże aluminiowe żaluzje zewnętrzne i chciałbyś je umyć? Dobrze trafiłeś. Myjemy każdy rodzaj żaluzji od tych małych dużych i jeszcze większych. Po budowie remoncie to dla nas łatwe zadania. Ta usługa oraz inne w atrakcyjnych cenach. Wybierz kontakt lub napisz e-mail oddzwonimy. Firma myjąca żaluzje zewnętrzne Poznań.

Mycie rolet zewnętrznych

Mycie rolet zewnętrznych usługa standardowa, po budowie, po remoncie i po wszystkich innych czynnościach . Na wysokości oraz te bardzo nisko w suterenie. Usługa dotyczy mycia rolet zewnętrznych w Poznaniu i okolicach z dwóch stron. Wykonujemy pracę podczas mycia okien lub osobno w atrakcyjnych cenach.

Sprzątanie domów, mieszkań, biur po budowie i remoncie Poznań. To najlepsze Usługi sprzątające Poznań

Wybudowałeś wymarzony dom, kupiłeś mieszkanie a może wynająłeś lub wyremontowałeś biuro? Oferta naszej firmy Hofre skierowana jest właśnie do ciebie bo my sprzątamy po budowie, remoncie. Firma sprzątająca z Poznania świadczy usługi sprzątania po brudnych pracach remontowych i budowlanych na terenie całego powiatu Poznańskiego. Sprzątamy budynki oraz powierzchnie usługowe małe od 60m2 po duże do 400m2 oraz myjemy okna po budowie . Chcesz zamieszkać w nowym miejscu w nieskazitelnej czystości i nie chcesz mieć pyłu poremontowego ? Zadzwoń już dziś kontakt . Firma sprzątająca po budowie Poznań.

Sprzątanie po budowie Poznań , Sprzątanie po remoncie Poznań , Usługi sprzątające po budowie, remoncie Poznań

Doczyszczanie biur, domów i mieszkań Poznań

Doczyszczanie biur, domów, mieszkań w Poznaniu i okolicach do 35KM

Wynająłeś lub zamierzasz wynająć nowe biuro w Poznaniu? Lokatorzy, którzy wynajęli mieszkanie zostawili po sobie niezwykle zabrudzone mieszkanie , dom co śnią ci się po nocach ? Poprzedni właściciel nie dbał o powierzone mienie ? A może sam nie miałeś czasu posprzątać i jest duży bałagan?

Firma sprzątająca Hofre z Poznania ma na to rozwiązanie. Skorzystaj z Usług sprzątania dogłębnego, gruntownego. Posprzątamy najbardziej zabrudzone biuro, dom czy mieszkanie. Doczyścimy w każdym zakamarku oraz zdejmiemy każdy możliwy osad z kamienia. Już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o stan porządków w twojej nieruchomości.

Firma sprzątająca szkoły Poznań

Kompleksowe usługi sprzątające od Hofre na wysokim poziomie dla? No właśnie jeśli Posiadasz szkołę językową w Poznaniu lub na terenie powiatu Poznańskiego. Masz mały klub, warsztaty edukacyjne? Prowadzisz korepetycje w wynajętym pomieszczeniu ? Hofre sprząta szkoły i obiekty edukacyjne w Poznaniu i okolicach . Wysprzątamy dużą jak i małą placówkę edukacyjną. Nasza wyszkolona kadra sprzątająca poradzi sobie z najdrobniejszym zabrudzeniem po gumę do żucia znajdującą się pod ławką. Wymienimy kosze na śmieci oraz zmyjemy tablice. Przygotujemy miejsce do nauki dla twoich podopiecznych profesjonalnie i sumiennie . Firma sprzątająca szkoły w Poznaniu

Mycie kominka Poznań, Usługi mycia kominka w Poznaniu

Mycie i sprzątanie kominka

Kompleksowe usługi sprzątające to nie tylko mycie, sprzątanie i utrzymanie czystości biur, domów i mieszkań . Nasze usługi sprzątania sięgają bardzo mocno i obejmują takie usługi jak mycie brudnego kominka. Męczysz się z popiłem i brudną szybą ? Te wieczne smugi pył unoszący się po całym mieszkaniu powoduje u ciebie niechęć ? Zajmiemy się twoim kominkiem tak byś ty mógł rozpalić w nim ogień i cieszył się pięknym i ciepłym miejscem w twoim domu.

Usługi sprzątania wspólnot mieszkaniowych, Utrzymanie czystości wspólnot w Poznaniu

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to nie łatwe zadanie. Mieszkając na małej, średniej lub większej wspólnocie każdy mieszkaniec chce mieć czysto i ładnie. Nie jest to łatwa sprawa a bardzo często wiąże się z dużymi problemami od zalegających śmieci na zewnątrz po brud na klatkach schodowych. Firma sprzątająca klatki schodowe, teren zewnętrzny wspólnoty. Odśnieżamy i przycinamy krzewy, drzewa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług właścicieli małych wspólnot jak i tych dużych w Poznaniu.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu. Firma sprzątająca wspólnoty mieszkaniowe Poznań

Doczyszczanie posadzek oraz klatek schodowych Poznań

Posiadasz posadzkę po budowie lub remoncie? Twoja podłoga jest brudna i chcesz ja doczyścić ? A może jesteś zarządcą nieruchomości w Poznaniu i masz posadzkę do wyczyszczenia? Dobrze trafiłeś ! Firma sprzątająca z Poznania Hofre to gwarancja najlepiej wykonanej usługi dla twojej podłogi w domu, firmie oraz we wspólnocie mieszkaniowej. Usługi sprzątające Poznań cennik oraz szczegółowe informacje w odpowiednich działach

Mycie lodówki w Poznaniu i okolicach. Firma myjąca lodówkę

Niezależnie od wykonywanych prac porządkowych Hofre pomaga i świadczy wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym klientom usługi mycia lodówki, Poznań usługi sprzątające na wysokim poziomie.

Twoja firmowa lodówka nie wygląda za dobrze? A może nie masz czasu w domu na uporządkowanie i wyrzucenie zalegającego starego jedzenia w domu? Pracownicy nie dbają o miejsce w którym przechowywane jest pożywienie? Poproś o pomoc firmę sprzątająca Hofre z Poznania. Wyrzucimy stare jedzenie, posprawdzamy daty ważności produktów, które są w chodziarce, usuniemy każdy lód oraz zabrudzenie pozostałe od żywności. Wymyjemy każde korytko oraz półkę z zalegającego starego pożywienia. Dzięki naszym usługą twoje miejsce pracy , dom , biuro czy mieszkanie odzyska świeżość i porządek. Usługi mycia lodówki na terenie Poznania i okolic już od 35 zł . Więcej w Cennik usług sprzątających Poznań

Mycie mikrofalówki w biurach, domach , mieszkaniach. Dezynfekcja mikrofalówki. Usługi sprzątające Poznań

Mikrofalówka dla niektórych osób zmora a dla innych ratunek. Dla jednych podgrzewacz jedzenia zabranego z domu. W każdym biurze jedyny ratunek na zjedzenie szybkiego ale ciepłego posiłku. Jak mawiają pik, pik, pik i już gotowa twoja bardzo zimna zupka z mega nagrzanego kubka. Mikrofalówka pełna zanieczyszczeń i starszego rozchlapanego brudu z kilku tygodni. Firma sprzątająca z poznania zna na te wszystkie problemy sposób łatwy i nie zawierający chemii gospodarczej. Specjalny tryb mycia pary i pozbywamy się wszystkich zalegających zanieczyszczeń . Podpisując u nas umowę o świadczenie usług sprzątających w Poznaniu w twoim biurze, domu czy mieszkaniu usługę mycia mikrofalówki co jakiś czas otrzymujesz w standardzie.

Mycie piekarnika, Usługi mycia piekarnika Poznań

Mycie piekarnika

Pojedynczy czy podwójny a może dual cook ? Takie są piekarniki w naszych domach . W różnym stopniu zabrudzenia i różnie używane. Jedni gotują a inni pieczą. Firma Hofre wyczyści każdy piekarnik niezależnie od stopnia zabrudzenia czy wielkości. Przypalone jedzenie to nie problem a może piekarnik był długo nie myty? Zajmiemy się tą usługą w sposób profesjonalny a ty będziesz mógł cieszyć się dobrymi oraz zdrowymi potrawami w swoim życiu. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile kosztują usługi sprzątające w Poznaniu cennik jest do twojej dyspozycji

  • Firma sprzątająca biura Poznań , Firma sprzątająca biura w Poznaniu
  • Usługi sprzątające w domach prywatnych Poznań, Utrzymanie czystości w domach Poznań
  • Usługi porządkowe w mieszkaniach Poznań, Firma sprzątająca mieszkania Poznań i okolice
  • Firma sprzątająca szkoły w Poznaniu oraz obiekty edukacyjne ( szkoły języków obcych, mini kluby, zajęcia doszkalające itp. )
  • Usługi sprzątające po remoncie, budowie Poznań
  • Doczyszczanie biur, domów oraz mieszkań
  • Usługi mycia okien Poznań , Mycie okien Poznań
  • Sprzątanie klatek schodowych Poznań , Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu
  • Mycie okien po budowie, remoncie Poznań
  • Wszystkie inne usługi sprzątające w Poznaniu na życzenie klienta po bezpłatnej wycenie.

Usługi wykonywane profesjonalną chemią marki Clinex

Teraz już wiesz co wykonujemy dla ciebie. Jeśli nie wiesz ile to kosztuje skorzystaj z cennika usług sprzątających. Jeśli chcesz zamówić usługi skorzystaj z działu kontakt lub zostaw wiadomość tutaj

Pozdrawiamy zespół firmy sprzątającej Poznań Hofre