Firma sprzątająca domy Poznań

Firma sprzątająca domy Poznań dobrze trafiłeś !

Szukasz zapewne profesjonalnej firmy sprzątającej w poznaniu, Która zaoferuje najlepsze i najkorzystniejsze usługi sprzątające dla twojego domu lub mieszkania, to trafiłeś pod najlepszy adres hofre.pl ! Hofre to najlepszy doświadczony zespół specjalistów, który wykonuje usługi sprzątania od ponad 10 lat. Posiadamy wiedzę oraz niezbędne doświadczenie do zapewnienia tobie czystości i porządku w twoim domu lub mieszkaniu na terenie Poznania i okolic do 35Km.

Sprzątanie domów oraz mieszkań to nasza specjalność a nasza wykwalifikowana kadra to specjaliści w swoim fachu. Tak to my jesteśmy najlepsi w dziedzinie sprzątania domów oraz mieszkań. Hofre używa najlepszych , profesjonalnych narzędzi „Karcher” sprzątających oraz renomowanych śr. Czystości „Clinex”, „Buzil” tak aby zapewnić, że twój dom lub mieszkanie w Poznaniu będzie czyste i kompleksowo wysprzątane dla Ciebie i Twojej rodziny.

Poznań sprzątanie domów i mieszkań to szeroki zakres usług od czyszczenia mebli , odkurzania dywanów oraz tapicerki, mycia okien, łazienek oraz kuchni. Nasza oferta nie kończy się nawet na myciu lodówki czy kominka to wiele więcej usług sprzątających w Poznaniu, które pomogą ci w utrzymaniu czystości twojej nieruchomości. Hofre to gwarancja czystego domu po remoncie, budowie czy przeprowadzce.

Sprzątanie domów Poznań

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

 • Doświadczenie i wykwalifikowany personel
 • Użycie tylko najlepszych oraz najskuteczniejszych narzędzi i śr. Czystości
 • Jesteśmy najbardziej elastyczni w dostosowaniu usług do potrzeb klienta
 • Otrzymujesz najwyższa jakość usług
 • Posiadamy konkurencyjne ceny
 • Szeroki zakres usług od sprzątania domów i mieszkań do sprzątania domów po budowie
Usługi sprzątające domów i mieszkań Poznań

Mycie okien w domu Poznań.

Mycie okien to jedno z zadań, których najbardziej nie lubimy w naszych domach. Często wybrudzone od pyłu miejskiego zgiełku czy innych gorszych plam i zacieków. Mycie okien wymaga czasu, wysiłku oraz specjalistycznych narzędzi, których nie mamy i nie są dostępne w każdym domu lub w mieszkaniu. Hofre to profesjonalna firma sprzątająca, która oferuje kompleksowe usługi mycia okien w odmach i mieszkaniach. Myjemy okna ramy oraz parapety tak byś ty mógł się tylko przyglądać pięknemu widokowi z za okna.

Dostosowujemy się oraz posiadamy elastycznie podejście do potrzeb naszych klientów. Cennik mycia okien Poznań to najlepszy kierunek by poznać, że nasza oferta jest konkurencyjna pod względem ceny i jakości. Hofre zapewnia transparentność oraz wycenę usługi tak by nasi klienci byli zawsze zadowoleni z ceny i jakości świadczonych przez nas usług.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego mycia okien w Poznaniu, skontaktuj się z nasza firmę i zamów kompleksową usługę. Ciesz się czystością okien w twoim domu już dziś.

Sprzątanie domów po budowie, remoncie Poznań

Miałeś budowę, a może mały remont domu ? Chcesz już zaraz zamieszkać a nadal nie zabrałeś się za sprzątanie?

Budowa czy remont to czas niezwykle intensywnej pracy oraz chaosu trwającej kilka miesięcy a nawet lat. Pozostawia po sobie totalne pobojowisko oraz wiele nieczystości. Po zakończeniu budowy oraz prac poremontowych, konieczne jest przeprowadzenie sprzątanie po remoncie Poznań, aby móc cieszyć się nowym pięknym domem lub wyremontowanym mieszkaniem. Dlatego też Hofre oferuje kompleksowe usługi sprzątające po budowie, remoncie w Poznaniu i okolicach do 35Km domów oraz mieszkań.

Nasze usługi sprzątania po budowie obejmują miedzy innymi:

 • Usuwanie resztek budowlanych, takich jak tynki, farby, gruz
 • Mycie i odkurzanie podłóg, ścian
 • Mycie okien i usuwanie plam po budowlanych z ram i parapetów okiennych
 • Oczyszczanie łazienek, pokoi i kuchni
 • Czyszczenie powierzchni mebli

Nasze usługi jak poprzednio świadczymy w konkurencyjnych cenach, o których przekonało się wielu naszych obecnych klientów w Poznaniu i nie tylko . Jeśli potrzebujesz tego typu usług skontaktuj się z nami już dziś by cieszyć się czystym pięknem swojego nowego domu.

Sprzątanie domów po remoncie Poznań

Podsumowując dlaczego warto wybrać Hofre firmę sprzątającą domy i mieszkania w Poznaniu ?

Jesteśmy hofre firma sprzątająca z Poznania z wieloletnim doświadczeniem z branży, wiemy jak ważne jest zapewnienie najlepszej oraz wysokiej jakości usług. Staramy się, aby każde sprzątanie było dokładne i staranne. Hofre Poznań to elastyczność i dostosowuje się do potrzeb naszych obecnych oraz przyszłych klientów, co oznacza , że możemy zapewnić regularne usług sprzątające Poznań lub jednorazowe czyszczenie mieszkania i domu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług sprzątających domy i mieszkania Poznań? Nasza firma oferuje

 • Doświadczony i wykwalifikowany personel
 • Użycie najlepszych śr. Czystości oraz sprzętu
 • Największą elastyczność w dostosowaniu usług do potrzeb naszego klienta
 • Wysoką jakość usług, dokładność oraz skuteczność w działaniu
 • Konkurencyjne i atrakcyjne ceny

Co otrzymujesz wybierając Hofre dla twojego domu i mieszkania, Firma sprzątająca domy Poznań

Sprzątanie

 • Bieżące utrzymanie domu
 • Toalet (Mycie ubikacji, luster, frontów szafek, podłogi, wytarcie kurzy, osadu z mydła, natrysku, 1x w roku mycie wszystkich płytek w pomieszczeniu,) ·
 • Kuchni (Mycie podłogi, zlewu, płyta lub piecyk gazowy, płytek nad blatem kuchennym, frontów szafek i wszelkich innych zabrudzeń, 1x w roku mycie wszystkich płytek w pomieszczeniu, 2x w roku wytarcie kurzy na wiszących szafkach kuchennych)
 • Sprzątanie pokoi i sypialni (Mycie i odkurzanie podłóg, wytarcie kurzy, odkurzenie dużych elementów dekoracji pomieszczenia, odsunięcie i wysprzątanie pod lekkimi meblami oraz odkurzanie gdy zajdzie potrzeba kanap, sof etc.)
 • Wycieranie łatwo dostępnych lamp i drzwi z kurzu, ściąganie pajęczyn
 • Zmycie i wytarcie niewielkiej ilości naczyń
 • Bieżące utrzymanie czystości powierzchni szklanych
 • Jeśli szukasz firmy sprzątającej w Poznaniu, która oferuje usługi sprzątania domów i mieszkań , to skontaktuj się z nami już dziś .Pomożemy ci w utrzymaniu czystości i porządku

Poznań sprzątanie domów kontakt

Masz pytania lub chęć zamówić nasze usługi? Skorzystaj z zakładki kontakt lub zostaw wiadomość tutaj

  Sprzątanie mieszkań Poznań cennik , Sprzątanie domów i mieszkań prywatnych Poznań, Usługi sprzątające dla domów prywatnych.