Mycie okien Poznań Galeria

Mycie okien Poznań Galeria to strona poświęcona pokazaniu naszych usług mycia okien.

Na zamówienie dla naszych klientów wykonujemy mycie okien na terenie Poznania i Okolic. Usługi wykonywane są profesjonalnym sprzętem i Śr. czystości.

Mycie okien cena, Mycie okien cennik za m2 wszystko w naszym dziale cennik usług sprzątających Poznań.

Hofre to profesjonalne mycie okien Poznań

Usługi mycia okien po budowie i remoncie Poznań

Zapoznaj się z myciem okien w Poznaniu w zakładce cennik

Mycie okien po budowie Komorniki

Dla naszego klienta na terenie Komornik odbyło się mycie okien po budowie

Mycie okien Luboń 20.11.2022

Czyste okna na codzień czy od święta ?

Nasz klient już wie. Tylko na codzień! Na terenie Lubonia dla naszego stałego klienta wykonanana została usługa mycia okien. Nie zwlekaj i zamów usługę już dziś. Mycie okien Luboń

Mycie okien na terenie Poznania a dokładnie Poznań Strzeszyn

Tak, Tak, Tak !

Kolejny zadowolony klient i kolejne bardzo dobre mycie okien w Poznaniu.

W umówionym wcześniej dniu przez klienta wykonaliśmy mycie okien w domu prywatnym na terenie Poznania. Do naszych zadań należało

Poznań mycie okien

Umycie kilku okien jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych. Jedno okno balkonowe 3 skrzydłowe oraz jedno bardzo niestandardowe małe okienko uchylne. Klient w swoim domu posiada także okna Połaciowe(okno dachowe), które nie sprawiło nam większych problemów. Efekt sam zobacz !

Nie zwlekaj i umów się na mycie okien w Poznaniu i okolicach do 35km . Mycie okien poznań

Mycie okien w dąbrówce 15.10.2022

Kolejny tydzień za nami a my Myjemy okna w Dąbrówce pod Poznaniem dla naszego klienta

Tym razem otrzymaliśmy zadanie umycia okien dość niestandardowych bo od praktycznie samego sufitu aż do podłogi . Usługę mycia zrealizowaliśmy jednego dnia. Efekt jak zawsze taki sam na 5 gwiazdek zero smug i zabrudzeń.

Usługi mycia okien Dąbrówka, Dąbrówka mycie okien

Mycie okien w Mosinie 30.11.2022

Firma sprzątająca Hofre to nie tylko usługi w Poznaniu. Wykonujemy prace porządkowe poza terenem poznania nawet do 35 KM.

Mosina mycie okien cennik

W ostatnich dniach zostaliśmy poproszeni o mycie okien w Mosinie. Do naszych zadań należało umycie kilku okien balkonowych, okien 2 skrzydłowych , 1 skrzydłowych jak i również niestandardowych poziomych nie otwieranych. Mycie okien obyło się bez większych przeszkód a klient jak zawsze w pełni zadowolony.

Posiadasz biuro, dom , mieszkanie chcesz skorzystać z naszych usług nie zwlekaj i skorzystaj z naszych możliwości kontaktu. Telefon 532 990 892 , e-mail kontakt@hofre.pl , napisz wiadomość w zakładce kontakt.

Jeśli posiadasz biuro na terenie Poznania i okolic do 35 Km z wielką radością pomożemy i będziemy wykonywać dla ciebie usługi sprzątające. Mycie okien Poznań

Mycie okien 12.12.2022 Dąbrowa

Nasz nowy zadowolony klient. Firma sprzątająca Hofre miała okazję 12 Grudnia wykonać kolejną usługę mycia okien. To kolejny nasz wyjazd za teren Poznania. Dąbrowa to mała miejscowość położona około 25Km od granic Poznania. Dla nas to nie wyzwanie a praktycznie codzienność .

Jeżeli chcesz skorzystać z usług mycia okien na terenie poznania lub okolic np Dąbrowa, Dąbrówka, Dopiewiec itp nie zwlekaj dzwoń i umawiaj się na wizytę

Mycie okien w Gruszczynie 17.02.2023

usługi mycia okien w gminie Swarzędz a dokładnie miejscowość Gruszczyn. Naszym zadaniem było mycie okien po budowie, remoncie. W skład pracy wchodziło umycie okna dwudzielnego balkonowego przesuwnego, kilka okien jednoskrzydłowych oraz okna balkonowego jedno skrzydłowego. Usługa została wykonana profesjonalnie oraz rzetelnie. Te oraz inne usługi sprzątania na terenie gminy Swarzędz tylko z profesjonalną firmą sprzątającą. Zespół Hofre.pl

Mycie okien po budowie dla mieszkańca w gminie Czerwonak

Marzec do końca się nie zaczął a już mamy kolejne zrealizowane usługi mycia okien po budowie. Myliśmy okna połaciowe, dwuskrzydłowe, balkonowe , przesówne niestandardowe.

Chcesz umyć okna po budowie? nie zwlekaj i zamów usługi już dziś od 25 zł

Mycie przeszkleń Poznań

Dla naszego klienta na terenie Poznania myliśmy przeszklenia wewnątrz biura.

Zadanie wykonaliśmy z wielką łatwością a efekty zadowalają nie tylko naszego klienta ale i nas.

Masz do umycia okna, witryny lub przeszklenia w Poznaniu skontaktuj się już dziś . Wybierając nasz firmę otrzymujesz jakość i profesjonalizm dzięki czemu będziesz mógł zająć się swoimi sprawami.